Stokta
ORION
CR2016-ORION - CR 2016 DÜĞME PİL-LİTYUM 3V BLISTER 5Lİ
₺39.07
Vergisiz Fiyat: ₺32.56
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | ORION |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR2016 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 1.6 mm |
CR2016-ORION - CR 2016 DÜĞME PİL-LİTYUM 3V BLISTER 5Lİ
₺39.07
