Stokta
POWER-XTRA
CR1620 DÜĞME PİL - POWER-XTRA CR1620 3V LİTHİUM PİL-TEKLİ BLİSTER
₺23.05
Vergisiz Fiyat: ₺19.21
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | POWER-XTRA |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR1620 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | N/A |
| Nominal Kapasite | 70 mAh |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 16 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 2 mm |
CR1620 DÜĞME PİL - POWER-XTRA CR1620 3V LİTHİUM PİL-TEKLİ BLİSTER
₺23.05
