Stokta
PANASONIC(APAC)
CR-1620/BN - BATTERY 3V 75mA PINSIZ PANASONIC
₺46.02
Vergisiz Fiyat: ₺38.35
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | PANASONIC(APAC) |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR1620 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 75 mAh |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 16 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 2 mm |
CR-1620/BN - BATTERY 3V 75mA PINSIZ PANASONIC
₺46.02
