Stokta Yok
DURACELL
BASIC ALKALİN PİL 9V SH1 - BASIC ALKALİN PİL 9V SHRINK TEKLİ
₺334.13
Vergisiz Fiyat: ₺278.44
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Alkalin Piller |
| Üretici Firma | DURACELL |
| Paket Tipi | SHIRNK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Prismatic |
| Hücre Boyutu | 9 V |
| Montaj Tipi | Snap Fasteners |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 9 V |
| Uzunluk | 26.5 mm |
| Genişlik | 17.5 mm |
| Yükseklik | 48.5 mm |
BASIC ALKALİN PİL 9V SH1 - BASIC ALKALİN PİL 9V SHRINK TEKLİ
₺334.13
Hızlı Stok Bilgisi Al
