Stokta
POWER-XTRA
PX420XL2S - BATTERY Lİ-POLYMER 7.4V 420MAH 2S1P 25C W CONN
₺665.82
Vergisiz Fiyat: ₺554.85
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Şarj Edilebilir Lityum Piller |
| Üretici Firma | POWER-XTRA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Polymer |
| Hücre Boyutu | N/A |
| Montaj Tipi | Connector |
| Pin Sayısı | 3+2 Pins |
| Nominal Kapasite | 420 mAh |
| Nominal Voltaj | 7.4 V |
| Uzunluk | 45 mm |
| Genişlik | 24 mm |
| Yükseklik | 19 mm |
PX420XL2S - BATTERY Lİ-POLYMER 7.4V 420MAH 2S1P 25C W CONN
₺665.82
