Stokta
BETTERPOWER
NI-MH-AAA600MAH-3CM - BATTERY 3.6V 600MAH WITH 3CM CABLE AND SOCKET
₺139.54
Vergisiz Fiyat: ₺116.29
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Ni-Mh Piller |
| Üretici Firma | BETTERPOWER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | AAA |
| Montaj Tipi | Wire With Connector |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Nominal Kapasite | 600 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.6 V |
| Uzunluk | 12 mm |
| Genişlik | 46.5 mm |
| Yükseklik | 32.5 mm |
NI-MH-AAA600MAH-3CM - BATTERY 3.6V 600MAH WITH 3CM CABLE AND SOCKET
₺139.54
