Stokta
GREAT POWER
CR1632 - BATTERY 3V LITTIUM GREAT POWER
₺15.48
Vergisiz Fiyat: ₺12.90
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | VARTA |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR1632 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 137 mAh |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 16 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 3.2 mm |
CR1632 - BATTERY 3V LITTIUM GREAT POWER
₺15.48
