Stokta
TESCOM
CBL12-9 - 12V 9 AH COMBATT AKÜ
₺0.00
Vergisiz Fiyat: ₺0.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | AGM Kuru Aküler |
| Üretici Firma | TESCOM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| Nominal Kapasite | 9 Ah |
| Uzunluk | 151 mm |
| Genişlik | 65 mm |
| Yükseklik | 94 mm |
| Ağırlık (Yaklaşık) | 2.4 Kg |
| Designed Life Time @ 20 °C | N/A |
| Uygun Sistemler | UPS,EPS, Emergency Power, Communication, Security System |
| Sertifikasyon | N/A |
CBL12-9 - 12V 9 AH COMBATT AKÜ
₺0.00
