54-K - BATTERY HOLDER 16.59MM CLP 18650 PC PIN
- Marka: KEYSTONE
- Ürün Kodu: 54-K
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺49.55
- Vergisiz Fiyat: ₺41.30
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | WALSIN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Kapasitans | 150 nF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.2 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: BATTERY HOLDER 16.59MM CLP 18650 PC PIN - 54-K, 54-K, Batarya Aksesuarları

