Stokta
VARTA
2CR5 FOTO MAKİNASI PİLİ - VARTA 6203 PROFESSİONAL LİTHİUM 2CR5 PİL 1Lİ
₺178.04
Vergisiz Fiyat: ₺148.36
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | VARTA |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Photo 6203 |
| Hücre Boyutu | 2 CR5 |
| Montaj Tipi | N/A |
| Pin Sayısı | N/A |
| Nominal Kapasite | 1400 mAh |
| Nominal Voltaj | 6 V |
| Uzunluk | 34 mm |
| Genişlik | 17 mm |
| Yükseklik | 45 mm |
2CR5 FOTO MAKİNASI PİLİ - VARTA 6203 PROFESSİONAL LİTHİUM 2CR5 PİL 1Lİ
₺178.04
