Stokta
KEYSTONE
295 - ACCESSORY BATTERY CONTACT AAA RIGHT
₺19.56
Vergisiz Fiyat: ₺16.30
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | YAGEO |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Direnç Değeri | 270 k Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/10 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Çalışma Voltajı | 75 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
295 - ACCESSORY BATTERY CONTACT AAA RIGHT
₺19.56
