Stokta Yok
POWER-XTRA
23A 12V KUMANDA PİLİ - POWER-XTRA 23A SİZE 12V ALKALİNE PİL
₺21.41
Vergisiz Fiyat: ₺17.84
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Alkalin Piller |
| Üretici Firma | POWER-XTRA |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | 23 A |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 50 mAh |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 10.3 mm |
| Yükseklik | 28.5 mm |
23A 12V KUMANDA PİLİ - POWER-XTRA 23A SİZE 12V ALKALİNE PİL
₺21.41
