Stokta
KEYSTONE
238 - BATTERY CONTACT SOLID MULTIPLE
₺5.50
Vergisiz Fiyat: ₺4.58
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | THT - DİP Dirençler |
| Üretici Firma | YAGEO |
| Paket Tipi | TAPE&BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Tipi | Axial |
| Direnç Değeri | 8.2 Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/2 W |
| Bileşim | Metal Film |
| Özel Özellik | Standard Product |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çalışma Voltajı | 350 V |
| Çap | 3.3 mm |
| Uzunluk | 9 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
238 - BATTERY CONTACT SOLID MULTIPLE
₺5.50
