Stokta
KEYSTONE
1058 - BATTERY HOLDER 2032 COIN CELL SMT 1.118"
₺81.68
Vergisiz Fiyat: ₺68.07
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik LCDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Çözünürlük | 128x64 |
| Dot Ölçüsü | 0.48x0.48 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Resistive Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| Arayüz | N/A |
| Arka Işık Tipi | LED, White |
| Sürücü Entegresi | NT7107, NT7108 |
| Görüntüleme Alanı | 72x40 mm |
| LCD Modu | STN Negative Blue |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transmissive W.T 6:00 |
| Dış Uzunluk | 93 mm |
| Dış Genişlik | 70 mm |
| Dış Yükseklik | 14.6 mm |
1058 - BATTERY HOLDER 2032 COIN CELL SMT 1.118"
₺81.68
