Stokta
ATTEND
123A-85EA0 - CONN.M.2(NGFF) 0.5MM E KEY H:8.50MM
₺57.18
Vergisiz Fiyat: ₺47.65
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Edgeboard Konnektörler |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 123A |
| Cinsi | N/A |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Pin Sayısı | 75 Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 0.5 mm |
| Kontak Malzemesi | Copper Alloy+ Gold Flash |
| Kontak Materyali | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+80 °C |
123A-85EA0 - CONN.M.2(NGFF) 0.5MM E KEY H:8.50MM
₺57.18
