SSSS812201 - SWITCH SLIDE SP3T 300mA 5VDC SMT
- Marka: ALPS
- Ürün Kodu: SSSS812201
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺19.82
- Vergisiz Fiyat: ₺16.52
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sürgülü Siviçler |
| Üretici Firma | ALPS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SSSS8 |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Devre | SP3T |
| Fonksiyon | On-On-On |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 300 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 5 V |
| Aktüatör Uzunluğu | 1.3 mm |
| Aktüatör Tipi | Standart |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler: SWITCH SLIDE SP3T 300mA 5VDC SMT - SSSS812201, SSSS812201, Siviçler ve Anahtarlar

