NP0000109000FP010002K01 - CAP.SNUB.1uF 900VRMS- 400KVAR ALCON
- Marka: ALCON
- Ürün Kodu: NP0000109000FP010002K01
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺6,077.82
- Vergisiz Fiyat: ₺5,064.85
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Power Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | ALCON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Terminal 5H |
| Kapasitans | 1 uF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 900 VRMS |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 78 mm |
| Yükseklik | 34 mm |
| Kalınlık | 78 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
| Dielektrik Malzeme | Polyproplene |
Etiketler: CAP.SNUB.1uF 900VRMS- 400KVAR ALCON - NP0000109000FP010002K01, NP0000109000FP010002K01, Kapasitörler
