ATEC1-7104 - MODULE THERMOELECTRIC 20x20 9V 4A 150C
- Marka: ADCOL
- Ürün Kodu: ATEC1-7104
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺953.02
- Vergisiz Fiyat: ₺794.18
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Peltier Modüller |
| Üretici Firma | ADCOL |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Maksimum Isı Taşıma Kapasitesi (Qmax) | N/A |
| Maksimum Sıcaklık Farkı (ΔTmax) | N/A |
| Akım (Maks) | 4 A |
| Voltaj (Maks) | 9 V |
| Bağlantı Stili | Wire Leads |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | 20 mm |
| Yükseklik | N/A |
Etiketler: MODULE THERMOELECTRIC 20x20 9V 4A 150C, ATEC1-7104

