Stokta
DXM
14D511KSBNL - VARISTOR DISC 14MM 510V 4.5KA 320VAC 415VDC THT
₺7.55
Vergisiz Fiyat: ₺6.29
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | DXM |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Montaj Tipi | THT |
| Gövde Boyutu | 14 mm |
| Pin Aralığı | 7.5 mm |
| Varistör Voltajı(Min) | 459 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 510 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 561 V |
| Anma Akımı | 4.5 kA |
| Enerji | N/A |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 320 VAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 415 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
14D511KSBNL - VARISTOR DISC 14MM 510V 4.5KA 320VAC 415VDC THT
₺7.55
