Stokta
FUJI ELECTRIC
12MBI75VN-120-50 - IGBT MOD.DIODE TWELVE 75A 1200V V SERIES 3 LEVEL
₺11,455.42
Vergisiz Fiyat: ₺9,546.19
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Modül IGBTler |
| Üretici Firma | FUJI ELECTRIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | 62x122Case (M1203) |
| Teknoloji | V Series |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | N/A |
| Akım (Ic) | 75 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 80 °C |
| Voltaj | 1200 V |
| VCE Sat | 1.85 V |
| Güç Tüketimi | 320 W |
| Konfigürasyon | Twelve |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
12MBI75VN-120-50 - IGBT MOD.DIODE TWELVE 75A 1200V V SERIES 3 LEVEL
₺11,455.42
