Stokta
REOMAX
12.300.4 - FUSE 1206 4A 125VAC FAST
₺8.13
Vergisiz Fiyat: ₺6.77
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | REOMAX |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Sigorta Tipi | Ceramic |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Akım Değeri | 4 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | 72 VDC |
| Tepki Süresi | Fast Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 50 A |
| Erime Değeri (I²t) | 0.25 A² s |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.95 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Sertifikasyon | N/A |
12.300.4 - FUSE 1206 4A 125VAC FAST
₺8.13
